Sirsnīgi pateicamies mūsu partneriem par aktīvu līdzdalību projektu realizēšanā.

Daugavpils pilsētas 17.pirmsskolas izglītības iestādē kopā ar partneriem no Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš”, Ludzas pirmsskolas izglītības iestādes “Ŗūķitis” un Daugavpils 20. pirmsskolas izglītības iestādes dibināja eTwinning nacionālo projektu “Dimdaru, damdaru”. Projekta partneri saplānoja darbu pirmajā tikšanās reizē Siguldā, kad satikās kursos “Mentorings un projektu veidošana “eTwinning Skola” statusu ieguvušajām iestādēm”.

 

 

Projekts bija domāts bērniem no 3 līdz 6 gadiem un tas notiktu trīs mēnešu laikā. Sasniedzamais rezultāts- bērnu gatavošanās Mārtiņdienas svinēšanai, izmantojot pašdarinātus mūzikas instrumentus.

E-Twining projekta laikā bērni varēja iepazīties ar citiem bērniem un pilsētām, kā arī tikties ZOOMĀ, kopā dziedāt dziesmas un klausīties skaņdarbus. Izmantojot pašizgatavotus mūzikas instrumentus, bērni muzicēja. Kā arī izpētīja Mārtiņdienas tradīcijas un organizēja aktivitātes, rotaļas un Mārtiņdienas pasākumu.

Bija saplānots ļoti daudz aktivitāšu, kur skolotājas un bērni aktīvi sadarbojās un dalījās ar pieredzi. Dažās aktivitātēs bija iesaistīti arī bērnu vecāki. Viņi mājās mēģināja izgatavot Mārtiņgaiļus dažādās tehnikās. Vēlāk iestādē tika rīkota to izstādi.

Pēdējo tikšanos organizēja Daugavpils pilsētas 17. pirmsskolas izglītības iestāde. Tiešsaistes tikšanās noslēguma sanāksmē piedalījās 16 dalībnieki. Projekta partneri vēstīja par saviem, bērnu un vecāku ieguvumiem. Pārrunāja, kas radīja grūtības un kā tās novērst.

Projekta partneri jau sāk plānot nākotnes iespējas, sadarboties ar Lietuvas kolēģiem, iespējams, tēma būs par Lieldienu tradīciju svinēšanu.