Ziemassvētkus gaidot …

 

Daugavpils pilsētas 17.pirmsskolas izglītības iestādē Ziemassvētku gaidīšanas laiks sākās ar pirmās Adventes sveces iedegšanu vainagā pie galvenās ieejas un apņemšanos labām domām un darbiem.

Jau otro gadu mūsu iestādē tiek organizētas Ziemassvētku radošās darbnīcas, kurās bērni ar savām skolotājām pārtapa par īstiem rūķīšiem, kuri cepa piparkūkas, darināja apsveikumus un eglīšu rotājumus, lai svētkos iepriecinātu sev mīļos cilvēkus.

Mūsu iestādes audzēkņi kopā ar vecākiem pielika roku un izdomu, lai arī iestādes pagalmā ienāktu Ziemassvētku brīnums, darinot eglīšu rotājumus un iekarinot tos eglītē pie galvenās ieejas.

Atceroties to, ka Ziemassvētki ir labo darbu un dāvināšanas laiks, bērni kopā ar vecākiem sarūpēja jaukas un noderīgas dāvanas Daugavpils veco ļaužu pansionāta iemītniekiem, lai iepriecinātu viņu sirdis.

Gaidot Ziemassvētkus, bērni čakli gatavojās, mācoties dzejoļus, dziesmas un dejas. Kā brīnums Ziemassvētku pasākumos bija neparastie Ziemassvētku vecīša uzdevumi, kurus bērni izpildīja ar lielāko prieku, lācītis Teddy, kurš izklaidēja bērnus, nu un, protams, saldās dāvanas, kuras bērni sen gaidīja.